KURUMSAL

KURUMSAL

Biz Kimiz;

Bilişim Hosting Onur Hasöz yönetiminde 2007 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Yıllardır sektörde kaliteli hizmetler vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan şirketimiz, yılların vermiş olduğu tecrübeyle pratikliği kullanım kolaylığını ve yenilikleri aynı tempo'da sunmaya devam edecektir.

Nice uzun yıllar kaliteli ve sağlam hizmet vermek dileğiyle..

Co-Founder & Chief Executive Officer (CEO) - Onur Hasöz

Vergi Dairesi : İnegöl Vergi Dairesi

Vergi Numarası :17203185748Misyonumuz;

Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; Bilişim Hosting çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir.Vizyonumuz;

Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır.Donanım ve Kapasitemiz

Domain Tescil ve yönetimleri tamamiyle müşteri yönetim panellerinden sınırsız sayıda yapılabilmektedir.

Domain Transferi

Firmamız üzerine sınırsız sayıda Domain Transferi yapabilir ve bu domainleri müşteri panelinizden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Linux Hosting

Linux Hosting sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Linux Hosting paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Linux Hosting verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

Windows Hosting

Windows Hosting sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Windows Hosting paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Windows Hosting verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

Linux Bayi Hosting & Reseller

Linux Reseller sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Linux Reseller paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Linux Reseller verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

Windows Bayi Hosting & Reseller

Windows Reseller sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Windows Reseller paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Windows Reseller verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

Linux VPS

Linux VPS sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Linux VPS paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Linux VPS verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.Powered by WHMCompleteSolution

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?